O nás

O nás ?

Šumící řeka, rozkvetlá voňavá louka, obloha plná hvězd, slunečné dny i ty plné vodních bitev v dešti. Každý rok čtrnáct stejných, a přitom tak odlišných dní, ve kterých se potká parta nadšených vedoucích s čtyřiceti neméně nadšenými dětmi, aby spolu strávili čas, plný dobrodružství, nočních her, bojovek, večerů u táboráku a rán v trávě. 
Historie sahá až do roku 2000, kdy se skupina přátel rozhodla uspořádat první dětský tábor. Od té doby se z některých odrůstajících táborových dětí postupně stali vedoucí. 
Málo komu se chtělo tábor opouštět a většina dětí se snažila účastnit tábora co nejdéle to jde. A tak jsme to měli a máme všichni! V době tábora se přeneseme do jiného časoprostoru, kde se můžeme stát kýmkoliv – dobyvatelem Jižního pólu, Aztékem, cestovatelem, který cestuje kolem světa, jedním z bohů či bohyň z Olympu, Zaklínačem, Elfem nebo horolezcem zdolávajícím Himaláje. Ať už se proměníme v cokoliv, vždycky se můžeme spolehnout, že se ty dva týdny vepíšou do našich vzpomínek.
Roku 2021 jsme se rozhodli založit spolek, který by zaštiťoval všechny aktivity, které nás baví! Posláním našeho spolku Trapem je vést děti k lásce k přírodě, učit je vzájemné spolupráci, respektu, úctě k ostatním a připomínat dětem, a hlavně nám dospělým, že všechno, co se dělá s radostí a nadšením, nám do života dá nejvíc.

Podporují nás

mesto letohrad